Suveníry

V tejto sekcii vám ponúkame suveníry s tématikou venovanou veteránom, 90. výročiu Concours d´Elegance a Piešťanským zlatým stuhám. V prípade záujmu o niektorý z produktov nás prosím kontaktujte prostredníctvom priloženého kontaktného formulára.

Od Zlatých stúh po Svetovú Rally

Kniha Od Zlatých stúh po Svetovú Rally poteší najmä milovníkov veteránov ale nielen ich. Reprezentačná publikácia Od Zlatých stúh po Svetovú Rally približuje históriu automobilizmu vo svete i v Piešťanoch, zachytáva začiatky súťaží a prehliadok Concours d´Elegance v Piešťanoch, je prierezom a pripomienkou výnimočných podujatí Piešťanské zlaté stuhy – Councours d´Élegance a svetovej FIVA World Rally 2016. Plnofarebná kniha na 322 stranách, v trojjazyčnej mutácii, ponúka jedinečný pohľad na krásu veteránov. Túto krásnu publikáciu si môžete zakúpiť za cenu 77,– EUR s DPH + poštovné.
Stačí nám poslať emailom Vaše meno, adresu a počet kusov a my Vám knihu zašleme. Forma platby je možná platbou na účet alebo na dobierku.

Tričko s krátky rukávom biele, logo Concours d´Elegance

Tričko s krátky rukávom biele, logo Concours d´Elegance na hrudi a pravom rukáve, silueta veterána na pravom rukáve, výstrih do V,
Materiál: 97% bavlna, 3% elastan,
Značka: Fruit of the Loom
Cena .....EUR s DPH + poštovné
Do správy uveďte Vaše meno, adresu, veľkosť a počet kusov. Forma platby je možná platbou na účet alebo na dobierku.

Nálepka oválna PZS 2021

Nálepka oválna PZS 2021
Rozmery: dĺžka 15 cm x výška 6,5 cm
Cena ...... EUR s DPH + poštovné.
Do správy uveďte Vaše meno, adresu a počet kusov. Forma platby je možná platbou na účet alebo na dobierku.

Návrat hore
Scroll to Top